A1, A2, A ir B kategorijos
Papildomas mokymas prasižengusiems

Tel. Nr. +37060362223 Tel. Nr. +37064800484

 

A1, A2 ir A kategorija

    Vairavimo mokykloje AUTOAIDAS organizuojami A1, A2 ir A kategorijos kursai, kur išmoksite valdyti motociklą ir pasiruošite A1, A2 ir A kategorijos egzaminui VĮ „Regitra“. Vairuoti motociklą šiuolaikiška, populiaru, bet svarbiausia smagu! Būtent todėl stengiamės pasiūlyti kuo naudingesnes ir patogias mokymosi galimybes.

    Baigus motociklo vairavimo kursą ir išlaikius vairavimo mokyklinius egzaminus Jūs žinosite visas kelių eismo taisykles, sugebėsite gerai vairuoti motociklą judraus eismo keliuose, o taip pat kaip teisingai prižiūrėti ir eksploatuoti savo „metalinį žirgą“.

    Vairavimo kursų metų Jūsų laukia teorinės ir/arba praktinės vairavimo pamokos  bei galutiniai mokykliniai egzaminai. Automokykloje galima mokytis tik praktinio vairavimo, pasirinkus programą – A kategorijos kursai eksternu.

   Teoriniai vairavimo kursai trunka 40 ak.val., kuriu metu Jūs susipažinsite su kelių eismo taisyklėmis, transporto priemonės sandarą bei eksploatavimo ypatybėmis.

    Praktiniai vairavimo kursai vyksta Yamaha XS 400, Yamaha YBR 125, Yamaha FZ6 motociklais (A1, A2 ir A kategorijos). Įprastai praktinės vairavimo pamokos vyksta 10 ak.val. (5 pamokos), kuriu metu mokinys mokomas aikštelėje, o vėliau mieste. Esant reikalui galima pasiimti papildomas vairavimo pamokas. Praktinių pamokų dėka įgausite reikiamus įgūdžius saugiam vairavimui.

A1, A2 ir A kategorijos kursai teoriją mokinantis su grupe trunka apie 6 sav. A1, A2 ir A kategorijos kursai eksternu nuo 5 d.d.

Taip pat organizuojame kursus A1, turintiems B kategoriją.

A1, A2 ir A kategorijos kaina  Spausk čia!

Registruokis jau dabar!

 
Papildomas mokymas prasižengusiems vairuotojams
Kontaktai

VAIRAVIMO MOKYKLA
„A U T O A I D A S”

Laisvės pr. 125, 3a. Vilnius
Pas Juozapą
Mob: +37060362223
El. paštas: info@autoaidas.lt

Žirmūnų 68, 2a. Vilnius
Mob: +37064800484
El. paštas: autoaidas@autoaidas.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   Visos vairavimo mokyklos kursai